Infineon Technologies CY7C1543KV18-400BZI
Part No.:
CY7C1543KV18-400BZI
Manufacturer:
Infineon Technologies
Description:
IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FBGA
Shipping
CY7C1543KV18-400BZI Information
Manufacturer:
Infineon Technologies
Product Status:
Active
Memory Organization:
4M x 18
Clock Frequency:
400 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)