Infineon Technologies CY7C1512V18-200BZI
Part No.:
CY7C1512V18-200BZI
Manufacturer:
Infineon Technologies
Description:
IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FBGA
Shipping
CY7C1512V18-200BZI Information
Manufacturer:
Infineon Technologies
Clock Frequency:
200 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)