Infineon Technologies CY7C1512TV18-167BZXC
Part No.:
CY7C1512TV18-167BZXC
Description:
IC SRAM 72MBIT PAR 165FBGA
Shipping
CY7C1512TV18-167BZXC Information
Packaging:
Bag
Clock Frequency:
167 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)