Infineon Technologies CY7C1512KV18-250BZXC
Part No.:
CY7C1512KV18-250BZXC
Shipping
CY7C1512KV18-250BZXC Information
Packaging:
Tray
Product Status:
Active
Clock Frequency:
250 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)