Infineon Technologies CY7C1474V25-200BGC
Part No.:
CY7C1474V25-200BGC
Manufacturer:
Infineon Technologies
Package:
209-BGA
Description:
IC SRAM 72MBIT PARALLEL 209FBGA
Shipping
CY7C1474V25-200BGC Information
Manufacturer:
Infineon Technologies
Package/Case:
209-BGA
Packaging:
Tray
Product Status:
Last Time Buy
Memory Organization:
1M x 72
Clock Frequency:
200 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:
Access Time:
3 ns
Voltage - Supply:
2.375V ~ 2.625V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)