Infineon Technologies CY7C1470V25-200BZIT
Part No.:
CY7C1470V25-200BZIT
Manufacturer:
Infineon Technologies
Package:
165-LBGA
Description:
IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FBGA
Shipping
CY7C1470V25-200BZIT Information
Manufacturer:
Infineon Technologies
Package/Case:
165-LBGA
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Clock Frequency:
200 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:
Access Time:
3 ns
Voltage - Supply:
2.375V ~ 2.625V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)