Infineon Technologies CY7C1460KVE25-200BZXI
Part No.:
CY7C1460KVE25-200BZXI
Package:
165-LBGA
Description:
IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165FBGA
Shipping
CY7C1460KVE25-200BZXI Information
Package/Case:
165-LBGA
Packaging:
Tray
Product Status:
Last Time Buy
Clock Frequency:
200 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:
Access Time:
3.2 ns
Voltage - Supply:
2.375V ~ 2.625V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)