Infineon Technologies CY7C1441KV33-133BZXI
Part No.:
CY7C1441KV33-133BZXI
Package:
165-LBGA
Description:
IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165FBGA
Shipping
CY7C1441KV33-133BZXI Information
Package/Case:
165-LBGA
Product Status:
Obsolete
Clock Frequency:
133 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:
Access Time:
6.5 ns
Voltage - Supply:
3.135V ~ 3.6V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)