Infineon Technologies CY7C1426SV18-250BZC
Part No.:
CY7C1426SV18-250BZC
Description:
IC SRAM 36MBIT PAR 165FBGA
Shipping
CY7C1426SV18-250BZC Information
Packaging:
Bag
Technology:
SRAM - Synchronous, QDR II
Memory Organization:
4M x 9
Clock Frequency:
250 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)