Infineon Technologies CY7C1425KV18-333BZXC
Part No.:
CY7C1425KV18-333BZXC
Description:
IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165FBGA
Shipping
CY7C1425KV18-333BZXC Information
Packaging:
Tray
Product Status:
Active
Clock Frequency:
333 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)