Infineon Technologies CY7C1425KV18-250BZCT
Part No.:
CY7C1425KV18-250BZCT
Description:
IC SRAM 36MBIT PAR 165FBGA
Shipping
CY7C1425KV18-250BZCT Information
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Clock Frequency:
250 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)