Infineon Technologies CY7C1425JV18-267BZI
Part No.:
CY7C1425JV18-267BZI
Description:
IC SRAM 36MBIT PAR 165FBGA
Shipping
CY7C1425JV18-267BZI Information
Packaging:
Tray
Product Status:
Obsolete
Clock Frequency:
267 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)