Infineon Technologies CY7C1425AV18-200BZXC
Part No.:
CY7C1425AV18-200BZXC
Description:
IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165FBGA
Shipping
CY7C1425AV18-200BZXC Information
Packaging:
Tray
Product Status:
Obsolete
Technology:
SRAM - Synchronous, QDR II
Memory Organization:
4M x 9
Clock Frequency:
200 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)