Infineon Technologies CY7C1423KV18-333BZXC
Part No.:
CY7C1423KV18-333BZXC
Description:
IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165FBGA
Shipping
CY7C1423KV18-333BZXC Information
Packaging:
Tray
Product Status:
Last Time Buy
Technology:
SRAM - Synchronous, DDR II
Memory Organization:
2M x 18
Clock Frequency:
333 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)