Infineon Technologies CY7C1414KV18-300BZC
Part No.:
CY7C1414KV18-300BZC
Description:
IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165FBGA
Shipping
CY7C1414KV18-300BZC Information
Packaging:
Tray
Memory Organization:
1M x 36
Clock Frequency:
300 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)