Infineon Technologies CY7C1412KV18-250BZCT
Part No.:
CY7C1412KV18-250BZCT
Manufacturer:
Infineon Technologies
Description:
IC SRAM 36MBIT PAR 165FBGA
Shipping
CY7C1412KV18-250BZCT Information
Manufacturer:
Infineon Technologies
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Clock Frequency:
250 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)