Infineon Technologies CY7C1315TV18-200BZC
Part No.:
CY7C1315TV18-200BZC
Manufacturer:
Infineon Technologies
Description:
IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165FBGA
Shipping
CY7C1315TV18-200BZC Information
Manufacturer:
Infineon Technologies
Packaging:
Bag
Product Status:
Obsolete
Memory Organization:
512K x 36
Clock Frequency:
200 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)