Infineon Technologies CY7C1248KV18-400BZC
Part No.:
CY7C1248KV18-400BZC
Description:
IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165FBGA
Shipping
CY7C1248KV18-400BZC Information
Product Status:
Last Time Buy
Memory Size:
36Mbit
Memory Organization:
2M x 18
Clock Frequency:
400 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)