Infineon Technologies CY7C12481KV18-400BZXC
Part No.:
CY7C12481KV18-400BZXC
Description:
IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165FBGA
Shipping
CY7C12481KV18-400BZXC Information
Product Status:
Obsolete
Memory Size:
36Mbit
Memory Organization:
2M x 18
Clock Frequency:
400 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)