Infineon Technologies CY7C09569V-100BBC
Part No.:
CY7C09569V-100BBC
Package:
172-LBGA
Shipping
CY7C09569V-100BBC Information
Package/Case:
172-LBGA
Packaging:
Tray
Memory Size:
576Kbit
Memory Organization:
16K x 36
Clock Frequency:
100 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:
Access Time:
5 ns
Voltage - Supply:
3V ~ 3.6V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)