YAGEO CQ0201BRNPO9BN3R3
Part No.:
CQ0201BRNPO9BN3R3
Description:
CAP CER 3.3PF 50V C0G/NP0 0201
Shipping
CQ0201BRNPO9BN3R3 Information
Capacitance:
3.3 pF
Tolerance:
±0.1pF
Voltage - Rated:
50V
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.013" (0.33mm)