Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd CP75H4-25.000-33LDTSNK
Part No.:
CP75H4-25.000-33LDTSNK
Description:
XTAL OSC XO 25.000MHZ CMOS SMD
Shipping
CP75H4-25.000-33LDTSNK Information
Frequency:
25 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
20mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.055" (1.40mm)