Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd CP32H4-80.000-WPKDTSNK
Part No.:
CP32H4-80.000-WPKDTSNK
Description:
XTAL OSC XO 80.000MHZ CMOS SMD
Shipping
CP32H4-80.000-WPKDTSNK Information
Frequency:
80 MHz
Voltage - Supply:
1.8V ~ 3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
15mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.039" (1.00mm)