Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd CP32H4-3.1872-33JDTSTK
Part No.:
CP32H4-3.1872-33JDTSTK
Description:
XTAL OSC XO 3.1872MHZ CMOS SMD
Shipping
CP32H4-3.1872-33JDTSTK Information
Frequency:
3.1872 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±30ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
15mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.039" (1.00mm)