Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd CO75P6-125.000-33GDTSTK
Part No.:
CO75P6-125.000-33GDTSTK
Manufacturer:
Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Category:
Oscillators
Package:
6-SMD, No Lead
Description:
OSC XO 125.0000MHZ LVPECL SMD
Shipping
CO75P6-125.000-33GDTSTK Information
Manufacturer:
Series:
CO75P6
Package/Case:
6-SMD, No Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Base Resonator:
Crystal
Type:
XO (Standard)
Frequency:
125 MHz
Function:
Enable/Disable
Output:
LVPECL
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
100mA
Ratings:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)