Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd CO75H4-133.000-33GDTSNK
Part No.:
CO75H4-133.000-33GDTSNK
Description:
XTAL OSC XO 133.0000MHZ CMOS SMD
Shipping
CO75H4-133.000-33GDTSNK Information
Frequency:
133 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
35mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.055" (1.40mm)