Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd CO53H4-156.250-33GDTSNK
Part No.:
CO53H4-156.250-33GDTSNK
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
XTAL OSC XO 156.2500MHZ CMOS SMD
Shipping
CO53H4-156.250-33GDTSNK Information
Series:
CO53H4
Package/Case:
4-SMD, No Lead
Frequency:
156.25 MHz
Output:
CMOS
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
45mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.047" (1.20mm)