Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd CO32D6-200.000-33GDTSTK
Part No.:
CO32D6-200.000-33GDTSTK
Description:
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Shipping
CO32D6-200.000-33GDTSTK Information
Packaging:
Tape & Box (TB)
Frequency:
200 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
100mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.051" (1.30mm)