Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd CO32D6-100.000-33GDTSTK
Part No.:
CO32D6-100.000-33GDTSTK
Manufacturer:
Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Category:
Oscillators
Package:
6-SMD, No Lead
Description:
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Shipping
CO32D6-100.000-33GDTSTK Information
Manufacturer:
Series:
CO32D6
Package/Case:
6-SMD, No Lead
Packaging:
Tape & Box (TB)
Product Status:
Active
Base Resonator:
Crystal
Type:
XO (Standard)
Frequency:
100 MHz
Function:
Enable/Disable
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
100mA
Ratings:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.051" (1.30mm)