Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd CO21H4-49.152-18KDTSTGK
Part No.:
CO21H4-49.152-18KDTSTGK
Manufacturer:
Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Category:
Oscillators
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
XTAL OSC XO 49.152MHZ HCMOS SMD
Shipping
CO21H4-49.152-18KDTSTGK Information
Manufacturer:
Series:
CO21H4
Package/Case:
4-SMD, No Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Base Resonator:
Crystal
Type:
XO (Standard)
Frequency:
49.152 MHz
Function:
Enable/Disable
Output:
HCMOS
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
15mA
Ratings:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.081" L x 0.065" W (2.05mm x 1.65mm)
Height - Seated (Max):
0.033" (0.85mm)