Micro Crystal AG CM7V-T1A-32.768KHZ-7PF-100PPM-TB-QA
Part No.:
CM7V-T1A-32.768KHZ-7PF-100PPM-TB-QA
Description:
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Shipping
CM7V-T1A-32.768KHZ-7PF-100PPM-TB-QA Information
Frequency:
32.768 kHz
Frequency Stability:
Frequency Tolerance:
±100ppm
Load Capacitance:
7pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
70 kOhms
Operating Temperature:
-40°C ~ 125°C
Ratings:
AEC-Q200
Size / Dimension:
0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Height - Seated (Max):
0.026" (0.65mm)