Sensata-Airpax CEG6-1REC4-52-50.0-01
Part No.:
CEG6-1REC4-52-50.0-01
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 50A 80VDC
Shipping
CEG6-1REC4-52-50.0-01 Information
Series:
SNAPAK®
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
80 V