Sensata-Airpax CEG6-1-53F-15.0-01
Part No.:
CEG6-1-53F-15.0-01
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Shipping
CEG6-1-53F-15.0-01 Information
Series:
CEG
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V