EPCOS - TDK Electronics B82473M1223K000
Part No.:
B82473M1223K000
Description:
FIXED IND 22UH 1.5A 110 MOHM SMD
Shipping
B82473M1223K000 Information
Series:
B82473M1
Inductance:
22 µH
Tolerance:
±10%
Current Rating (Amps):
1.5 A
Current - Saturation (Isat):
1.6A
Shielding:
Unshielded
DC Resistance (DCR):
110mOhm Max
Ratings:
AEC-Q200
Operating Temperature:
-50°C ~ 150°C
Inductance Frequency - Test:
100 kHz
Size / Dimension:
0.327" L x 0.287" W (8.30mm x 7.30mm)
Height - Seated (Max):
0.217" (5.50mm)