EPCOS - TDK Electronics B82422T1334K000
Part No.:
B82422T1334K000
Description:
FIXED IND 330UH 40MA 34 OHM SMD
Shipping
B82422T1334K000 Information
Inductance:
330 µH
Tolerance:
±10%
Current Rating (Amps):
40 mA
DC Resistance (DCR):
34Ohm Max
Q @ Freq:
20 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant:
4MHz
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test:
796 kHz
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.083" (2.10mm)