APN15HB03.pdf
Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | APN15HB03 |
| Manufacturer | Acura Embedded Systems |
| Series | AcuPanel |
| Packaging | Box |
| Product Status | Active |
| Type | Panel PC |
| Core Processor | Intel® Core™ i7 1.8GHz, 4 Core |
| Storage | SSD, 512GB |
| Memory | DDR (32GB Installed) |
| Display Type | - |
| Expansion Type | - |
| Features | - |
| Voltage - Supply | 9 ~ 36VDC |
| Mounting Type | Panel or VESA Mount |
| Operating Temperature | -30°C ~ 60°C |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Operating System | Windows 10 |
| Approval Agency | CE |
The following parts include "APN15HB03" in Silicon Labs APN15HB03.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.