110110191.pdf
Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | 110110191 |
| Manufacturer | Seeed Technology Co., Ltd |
| Series | reComputer |
| Packaging | Bulk |
| Product Status | Active |
| Type | Box PC |
| Core Processor | ARM® Cortex®-A78AE, 8 Core |
| Storage | SSD, 128GB |
| Memory | LPDDR5 (16GB Installed) |
| Display Type | No Display |
| Expansion Type | M.2, mini PCIe |
| Features | - |
| Voltage - Supply | 12 ~ 24VDC |
| Mounting Type | DIN Rail, Wall Mount, VESA Mount |
| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Ingress Protection | - |
| Operating System | Linux |
| Approval Agency | CE, FCC |
The following parts include "110110191" in Silicon Labs 110110191.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.