102110405.pdf
Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | 102110405 |
| Manufacturer | NVIDIA |
| Series | reComputer |
| Packaging | Bulk |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Type | Box PC |
| Core Processor | ARM® Cortex™-A57 1.43GHz, 4 Core |
| Storage | DDR4 (4GB Installed) |
| Memory | eMMC, 16GB |
| Display Type | No Display |
| Expansion Type | M.2 |
| Features | - |
| Voltage - Supply | 12VDC |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Operating Temperature | - |
| Ingress Protection | - |
| Operating System | - |
| Approval Agency | CE, FCC |
The following parts include "102110405" in Silicon Labs 102110405.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.