Abracon LLC AOCJY-12.800MHZ-E-T
Part No.:
AOCJY-12.800MHZ-E-T
Package:
6-SMD, No Lead, 5 Leads
Description:
XTAL OSC VCOCXO 12.8000MHZ CMOS
Shipping
AOCJY-12.800MHZ-E-T Information
Series:
AOCJY
Package/Case:
6-SMD, No Lead, 5 Leads
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
12.8 MHz
Function:
Standby (Power Down)
Output:
CMOS
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±10ppb
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
Size / Dimension:
1.000" L x 0.866" W (25.40mm x 22.00mm)
Height - Seated (Max):
0.500" (12.70mm)