AN_MASTER_A04B.pdf
Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | AN_MASTER_A04B |
| Manufacturer | Suzhou Maswell Communication Technology Co. Ltd |
| Series | - |
| Packaging | Bulk |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | Cellular |
| Frequency Group | Wide Band |
| Frequency (Center/Band) | 3.7GHz |
| Frequency Range | 1.4GHz ~ 6GHz |
| Antenna Type | - |
| Number of Bands | 1 |
| VSWR | - |
| Return Loss | - |
| Gain | 3.5dBi |
| Power - Max | - |
| Features | Cable - 2m |
| Termination | SMA |
| Ingress Protection | - |
| Grade | - |
| Qualification | - |
| Mounting Type | - |
| Height (Max) | - |
| Applications | 4G, 5G, LTE |
The following parts include "AN_MASTER_A04B" in Silicon Labs AN_MASTER_A04B.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.