Carling Technologies AA1-B0-34-650-5D1-I
Part No.:
AA1-B0-34-650-5D1-I
Shipping
AA1-B0-34-650-5D1-I Information
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
65 V