Carling Technologies AA1-B0-20-620-5A1-C
Part No.:
AA1-B0-20-620-5A1-C
Shipping
AA1-B0-20-620-5A1-C Information
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
277 V
Voltage Rating - DC:
80 V