Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | A11-V43-121 |
| Manufacturer | Nextivity |
| Series | Cel-Fi™ |
| Packaging | Box |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | Cellular |
| Frequency Group | Wide Band |
| Frequency (Center/Band) | - |
| Frequency Range | 698MHz ~ 5.9GHz |
| Antenna Type | Dome |
| Number of Bands | 1 |
| VSWR | 2 |
| Return Loss | - |
| Gain | 5.5dBi |
| Power - Max | 50 W |
| Features | - |
| Termination | N Type Female |
| Ingress Protection | - |
| Grade | - |
| Qualification | - |
| Mounting Type | Screw Mount |
| Height (Max) | 3.189" (81.00mm) |
| Applications | 3G, 4G, LTE |
The following parts include "A11-V43-121" in Silicon Labs A11-V43-121.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.