E-T-A 8340-F410-X1X1-B2H0-12V
Part No.:
8340-F410-X1X1-B2H0-12V
Description:
CIRC BRKR HYDRAULIC MAGNETIC
Shipping
8340-F410-X1X1-B2H0-12V Information
Breaker Type:
Magnetic
Current Rating (Amps):
12A
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
80 V