E-T-A 8340-F410-K4M1-KLH0-40A
Part No.:
8340-F410-K4M1-KLH0-40A
Description:
CIRC BRKR HYDRAULIC MAGNETIC
Shipping
8340-F410-K4M1-KLH0-40A Information
Current Rating (Amps):
40A
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
80 V