E-T-A 8340-F410-K2K1-B2H0-15A
Part No.:
8340-F410-K2K1-B2H0-15A
Description:
CIR BRKR MAG 15A 240VAC 80VDC
Shipping
8340-F410-K2K1-B2H0-15A Information
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
80 V