E-T-A 8330-NG10-PWBS-YAAB004-1.75A
Part No.:
8330-NG10-PWBS-YAAB004-1.75A
Shipping
8330-NG10-PWBS-YAAB004-1.75A Information
Current Rating (Amps):
1.75A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V
Actuator Type:
Rocker
Number of Poles:
1
Illumination:
White
Illumination Voltage (Nominal):
185V