E-T-A 8330-GN10-XDCS-2XAB009-25A
Part No.:
8330-GN10-XDCS-2XAB009-25A
Shipping
8330-GN10-XDCS-2XAB009-25A Information
Current Rating (Amps):
25A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V