Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 8132S-38.400NN33FTK
Part No.:
8132S-38.400NN33FTK
Description:
XTAL OSC TCXO 38.4MHZ 3.3V SNWV
Shipping
8132S-38.400NN33FTK Information
Type:
TCXO
Frequency:
38.4 MHz
Function:
Output:
Sine Wave
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±10ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
1.5mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)