Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 8132H-32K768MG33DTK
Part No.:
8132H-32K768MG33DTK
Manufacturer:
Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Category:
Oscillators
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
3225 TCXO,32.768KHZ,3.3V,HCMOS,
Shipping
8132H-32K768MG33DTK Information
Manufacturer:
Series:
8132H
Package/Case:
4-SMD, No Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Base Resonator:
Type:
XO (Standard)
Frequency:
32.768 kHz
Function:
Output:
Voltage - Supply:
Frequency Stability:
±4.6ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
Ratings:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)